sila06

İsim
: Sıla A.
Kayıt Tarihi
: 27 Aralık 2021
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

Günümüzde önemli ölçüde artan online içerikler her gün daha fazla okuyucuya ulaşıyor. Bu popülarite severek yazdığım ve yazarak geliştiğim bu süreçte motivasyonumu da arttırıyor. Büyük ilgi duyduğum moda, seyahat gibi konularda öne çıkacağıma inanıyorum. İngilizce essay yazmakta deneyimliyim ve İngilizce içerik üretip çeviri yapabilirim. Okuyucuların ilgisini kaybetmeden okuyacağı güncel ve özgün içeriklerimle bu platformda yer alma imkanı bulacağımı düşünüyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Birlikte çalışmalıyız çünkü;

Her içerik için gerekli hazırlık ve ön araştırmaları yaparak titizlikle çalışmaktayım. Tamamen özgün ve yalın bir şekilde keyifli içerikler sunmaktayım. İstenilen metinlerin detaylarını aktararak yaratıcı ve gerekli donanıma sahip içerikler elde edebilirsiniz.

Sınırlar içinde değil, her zaman yenilikler doğrultusunda günceli takip ederek yazmaya çalışıyorum. İstekleriniz doğrultusunda farklı içerikler üretebilirim.

Her daim zamanın en kıymetli hazine olduğu bilinciyle planlı hareket ederek taleplerinizin zamanında size ulaşmasını sağlarım.

Okuru kelimelerle boğmadan yazılmış, açık anlatımlı ve yalın cümleler her zaman paylaştığınız içerikleri keyifle okunur biçime getirecektir.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.