• Giriş
  • Kayıt Ol

sibella

İsim
: Sibel B.
Kayıt Tarihi
: 13 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 hafta

Deneyimli Yazar


Hakkımda

2007 yılında drama dersleri ile birlikte tiyatroya olan ilgim arttı. İlk iki yıl sadece oyunlarda rol alsam da bu benim için yeterli olmadı ve metin yazarlığına başladım. Uzun süre okulumuzda oynanan oyunların yazarlığını üstlendim. Lise yıllarımda tamamen üniversite sınavlarına odaklansam da yazarlık benim için hep gönlümün bir köşesindeydi. Bir konu hakkında fikirlerimi beyan etmek, bunu kağıda dökmek ve başkalarının bununla ilgilenmesi benim için çok kıymetli. Özellikle makyaj, kişisel bakım, diyet ve spor konularında kendime güveniyor ve bu konularda yazmayı çok istiyorum. Adalet bölümü mezunuyum ancak İnsan kaynakları ve İletişim konusunda eğitim gördüm. Bir bebek sahibiyim ve anne olmanın yanında umarım sevdiğim bir işi yaparken aynı zamanda hedeflerime ulaşma fırsatı bulurum.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Net bir şekilde tüm isteklerinizi belirttiğiniz takdirde, tamamen özgün ve anlaşılabilir, her kitleye hitap edecek içerikler hazırlayabilirim. Herhangi bir ek işim olmaması sebebiyle yazarlık işine gereken tüm özeni göstermekteyim. Seo uyumlu, işiniz için en özgün içerikler için benimle çalışabilir, taleplerinizi belirtebilirsiniz. Kategori farketmeksizin, farklı yazım taleplerine uyum sağlayabilirim.
İmla kuralları ve noktalama konusunda titizimdir. Birçok kaynaktan araştırma yaparak, kendi alt başlıklarım  ile %100 özgün içerikleri sizlere sunmak için tüm gün uygunum.


Kendimi bu işe adayarak gösterdiğim iş disiplini ve gayretle, zamanında en doğru içerikleri sizlere sunacağımdan emin olabilirsiniz. İsteklerinize en doğru geri dönüşleri sağlayacağım ve bu çalışma sürecini en keyifli haliyle, birlikte yaşayacağız.

Lütfen sipariş oluşturmadan önce mesaj atın. Böylelikle süreci daha profesyonel ve işlevsel bir şekilde yürütebiliriz ????

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı

Müşteri Yorumları (30)

icerik.net
30 Eylül 2021 17:25 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

unexjourney
5 Mayıs 2021 11:54 tarihinde gönderildi.

Kaliteli içerik üretiyor. Dil bilgisi kurallarına hakim.

unexjourney
24 Nisan 2021 13:13 tarihinde gönderildi.

Yazılan tüm makaleler iceirk kontorlü yapıldı ve tamamen özgün. Ayrıca dil bilgisi kuralları gayet özenli olmuştu.

furkanaksoy
14 Nisan 2021 11:46 tarihinde gönderildi.

gayet güzel içerikler. hızlı teslimat için de ayrıca teşekkür ederim.

dogruoz
3 Nisan 2021 15:34 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net