sezerfener

İsim
: Sezer F.
Kayıt Tarihi
: 15 Kasım 2018
Son Giriş
: 9 ay


Hakkımda

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünü 3.0 ortalama ile bitirdim, Ankara Üniversitesi Gazetecilik bölümünde yüksek lisans yapıyorum. Birçok yerel gazetede haber editörlüğü ve muhabirlik yaptım, ajanslarda metin yazarı ve editör pozisyonlarında çalıştım. Akademik bağlamda yazmış olduğum 4 farklı makalem uluslararası kongre ve sempozyumlara kabul aldı, Journal of Social Science Studies gibi uluslararası hakemli dergilerde yayınlandı.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz türde makaleleri, SEO uyumlu şekilde kısa sürede hazırlayabilirim. Aldığım eğitim de bu yönde olduğundan dolayı redaktörlük konusunda da bana güvenebilirsiniz.

Verilen siparişi uluslararası kaynak taraması yaparak, profesyonel bir şekilde, titizlikle yapacağıma emin olabilirsiniz.

Akademik makale, blog içeriği, reklam metni gibi içeriklerin üretiminde ve oluşturulmuş içeriklerin redaksiyonuna yönelik tüm işlemlerde deneyimliyim. Gazetecilik mezunuyum, aynı alanda yüksek lisans yapıyorum, çeşitli gazete ve ajanslarda çalıştım. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.