seyma_nur2

İsim
: Şeyma N.
Kayıt Tarihi
: 28 Şubat 2021
Son Giriş
: 9 ay


Hakkımda

Merhabalar, ismim Şeyma Nur. Yazı yazmak, hikaye yazmak benim bir hobim değil benliğim oldu. Kendimi en doğal ve en özgün biçimde ifade edebildiğim bu yöntemi, sizlerin yararına kullanmaktan mutluluk duyarım. Özellikle hikaye yazmak konusunda kendime son derece güveniyorum. Hacettepe Üniversitesi'nde İngilizce olarak eğitim görmekteyim bu nedenle İngilizce bilgime de güveniyorum ve bu konuda çeviriler de yapıyorum. Değerli icerik.net üyeleriyle güzel şeylere imza atacağımıza eminim ve bunun için sabırsızlanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabileceğiniz, özgün içerikler üreteceğim konusunda bana güvenebilirsiniz. Sizlerden ricam sipariş verirken tüm isteklerinizi baştan net bir şekilde bana iletmenizdir. Bu şekilde sizlere tamamen özgün ve eksiksiz içerikler sunabilirim.

İçerikleri hazırlarken konu bütünlüğü doğrultusunda alt başlıklar kullanır, gerektiğinde paragraflara bölerek okunabilirliği arttırmaktayım.

Peki ya neden ben?

Disiplinli, yaratıcı, problemlere çözüm sunabilen, isteklerinizi tam zamanında ve eksiksiz tamamlayabilecek bir yazarım. Bu güzel ve verimli çalışma sürecini birlikte değerlendirebiliriz. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.