seydaboice

İsim
: Şeyda
Kayıt Tarihi
: 26 Şubat 2019
Son Giriş
: 4 ay


Hakkımda

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımcısıyım.Yeni mezun oldum. Kendimde en güvendiğim konulardan birisi yazarlıktır.Kendimi bildim bileli hep yazı yazmayı seven biriyim ve hep de çevremdeki insanlar tarafından yazı yazmaya teşvik edilmiş,bu konuda destek almış biriyim.Kitap okumayı da çok sevmekteyim. Daha önce kendime ait bir kitap tanıtım blogum vardı ve birçok kitap incelemesinde bulundum. İncelemelerim oldukça beğeniliyordu.Yine makale yarışmaları gibi yarışmalarda da birçok derece aldım. Okuyarak kafamda yepyeni bir dünya yaratmayı, yazarak da bu dünyaya tüm insanları keşfe davet etmeyi seviyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Lütfen siparişinizi vermeden önce benimle iletişime geçin. Siparişlerinizi, sipariş yoğunluğum olmadığı sürece en geç 2 gün içinde teslim ederim.

NEDEN BEN?

Çok küçük yaştan bu yana sürekli yazı ile ilgilenen, yazı yazmayı seven ve yazı alanında dereceler alan birisiyim. Ayrıca estetik takıntısı olan bir insan da olduğum için istediğiniz yazıları size en iyi şekilde sunmak için elimden gelenin fazlasını yapacağımdan emin olabilirsiniz. 
Yazdığım tüm yazıları sorunsuz bir şekilde ve zamanında teslim etmekteyim.Özgünlük ve seo uyumu açısından da hiçbir sıkıntı yaşayamayacağınızdan emin olabilirsiniz. 
Elimden geldiğince her konuda ve her türde yazmaya çalışmakta olup,özellikle mimari,moda,bakım,astroloji,makyaj,dekorasyon gibi konularda daha donanımlı olduğumu belirtmek isterim. 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (12)

berkerkak
18 Eylül 2020 13:36 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

kosebey
14 Eylül 2020 18:34 tarihinde gönderildi.

Muhteşem olmuş. Elinize Sağlık.

crmmedyaseo
14 Eylül 2020 09:46 tarihinde gönderildi.

Güzel bir yazı.Elinize sağlık.

gizem22
11 Eylül 2020 20:12 tarihinde gönderildi.

Çok beğendim, harika :)

abutdigital
11 Eylül 2020 13:49 tarihinde gönderildi.

Tekrar çalışmak isteriz.