• Giriş
  • Kayıt Ol

seyda500

İsim
: Şeyda Ş.
Kayıt Tarihi
: 1 Aralık 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

05.08.1986 Aydın doğumluyum. 2005'ten beri İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul Bilgi Üniversite İşletme ve Sinema-TV bölümlerinde burslu çift anadal yaptım. 6 yıldır çeşitli reklam ajanslarında metin yazarlığı yaptım ve sinema, dizi setlerinden sanat asistanı olarak çalıştım. Freelance olarak da farklı mecralar için içerik yazarlığı yapıyorum. Resim, müzik , astroloji, psikoloji ve yoga özel ilgi alanlarım içerisinde. Kedim var ve hayvanları da çok seviyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"seyda500" Örnek İçerikleri

  • Jollytur_Turlar

Hizmet Açıklaması

İstenilen detayları gözeterek, SEO uyumlu, özgün içerikler yazıyorum. 

İnternetin birbirine benzer, birkaç kelimenin değiştirilip, ısıtılarak tekrar sunulduğu içeriklerle yani bir nevi çöp ile dolu olmasından kendim de okuyucu olarak rahatsız olduğum için olabildiğince kendi orjinal cümlelerimden oluşan yazılar yazmaya çalışıyorum. 

Google artık kalitesiz ve özgün olmayan içerikleri elemek ve alt sıralara itmek için çok gelişmiş kontrol yöntemleri geliştiriyor. Bu yüzden aslında anahtar kelime kullanımı, uygun sayıda kelime yazma vb.i temel özelliklere uygun içerik yazmak yeterli olmuyor. Aslında Google'ın da gelmek istediği nokta bu kalıpların çerçevesinde yazılarla para kazanmak için "uyanıklık" yapmaya çalışmayan, gerçekten faydalı ve sağlam içerik üreticilerini ve içerikleri öne çıkarmak. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net