sevvalireem

İsim
: Şevval K.
Kayıt Tarihi
: 3 Haziran 2019
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Uzun süredir ilgili olduğum bir alandı yazı yazmak. Küçük yaşta kitap okumayla başlayıp sonrasında okul dergilerinde yazarak kendimi geliştirdiğim bir alandan daha fazlası benim için. Bunu artık başkalarının da okumasını istiyorum. Moda, sinema, tarih, mitoloji ve bunun gibi bir çok alanda içerik üretebilirim. Değerli içerik.net üyeleriyle de güzel işler başarabileceğimizi düşünüyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tamamen siz odaklı makalelerim sayesinde sizin isteklerinizi karşılamaktayım. İstediğiniz makaleyi tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda, zamanında ve titizlikle hazırlamaktayım. Okunabilir, özenle seçilmiş kelimelerle hazırlanmış ve özenli bir iş çıkarabilir, disiplinim sayesinde ise sorunsuz bir şekilde size teslim edebilirim. 

Sizden ise tek isteğim sipariş verirken tüm isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar incelikle belirtmeniz olacaktır. Bu sayede hem ben daha rahat çalışabilirim hem de sizin isteklerinizi daha güvenli bir şekilde yerine getirebilirim.

Neden ben?

Ben bir üniversite öğrencisiyim. Bu işi hobi olarak yapıyorum. Tek amacım insanların beğeneceği işer yapmak. Özenli, disiplinli, sabırlı ve titiz aynı zamanda çalışma prensipleri olan bir insanım. Özgün ve özenle hazırlanmış bir iş istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.