sevki_kokcu

İsim
: Şevki K.
Kayıt Tarihi
: 20 Nisan 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Lisans mezunuyum. Okuma ve yazmayı severim. Fikirlerimi yazılara dökmenin zamanı geldi diye düşündüm ve keyifli yolunu aradım. Burayı buldum. Umarım hep birlikte faydalı çalışmalar üretiriz.Daha Önceden makale ve tanıtım yazıları yazdım. Teknoloji sektöründe çalışmamdan dolayı araştırma ve güncel konularda bilgilerime güvenirim.Özgün ve kusursuz çalışma disiplinim ile sizlerin ihtiyaçlarına karşılık verebileceğimi düşünüyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Akıcı ve isteklerinize  uygun şekilde makale yazabilirim. Google aramalarına uygun (SEO uyumlu), alt başlıklı, anahtar kelimeli makaleler, yazılar yazabilirim. Daha önceden birçok deneyimim oldu. Kurumsal firmalardan bireysel şahıslara kadar deneyimim vardır.

Sipariş verirken isteklerinizi detaylı şekilde yazmanız yeterlidir.

Blog yazıları, tanıtım yazıları yazmayı severim.

Yazabileceğim zamanı söyler ve yetiştiririm. Eksik ve hata olduğunu düşündüğünüz kısımları düzeltirim ve her hangi bir ek ücret talep etmem.

Dil bilgisi, yazım yanlışları ve anlam kaymaları olmadan hiç bir düzenleme ile uğraşmadan hizmet almak isterseniz doğru yerdesiniz.

 

Aradığınız hizmet için elimden gelenin en iyisi yapacağımdan emin olabilirsiniz. ÖZGÜN yazılar ile başarı merdivenlerini beraber tırmanalım!

 

Saygı ve Sevgilerimle..

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.