sevim1

İsim
: Sevim Y.
Kayıt Tarihi
: 14 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

11 yıldır çok ünlü kurumsal bir firmanın Müşteri Hizmetleri /İş Geliştirme departmanında çalışıyorum. Hala özel bir üniversitede %100 İngilizce Endüstri Mühendisliği alanında Yüksek Lisansımı yapmaktayım. Çocukluğumdan beri araştırma yapmak ve okumak benim için her zaman büyük bir keyifti, şimdi sizlerin de desteği ile bu yeteneklerimin bana bambaşka bir dünyaya kapı aralayacak olması düşüncesi bana şimdiden mutluluk veriyor. İş, eğitim ve özel hayatımda edindiğim birçok yetkinliklerim ile sizlere bir çok alanda tatmin edici içerikler üretebileceğime inanıyorum. Sağlıkla kalın. Sevgiler.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz doğrultusunda okuyucuda özgün ve merak uyandırıcı SEO uyumlu makaleleriniz, blog yazılarınız, ve diğer talepleriniz tarafımca büyük bir zevk ve titizlikle hazırlanacaktır. 

Bu süreçte benim sizlerden beklentim ise istediğiniz çalışma hakkında bana sipariş esnasında içerik kapsamı ve benden beklentilerinizi açıkça belirtmeniz olacaktır. 

Beni Neden Tercih Etmelisiniz? 

Bir konuda bilgi toplamak için sadece yerli değil mutlaka yabancı kaynakları da kontrol ederim. Bu alanda yeni olsam da, uzun süredir de her türlü konu ve kavram hakkında, kayıtlı yazarların yorum, görüş ve bilgilendirmelerini içeren katılımcı sözlük türünde web sayfası olan çok ünlü bir platformda 5 yıldır gönüllü yazarlık yapmakta ve aktif olarak her gün entry girmekteyim.

 

Özellikle ilgi alanım olan bilim, entertainment dünyası, geek konular, sağlık, psikoloji, kişisel gelişim, genel kültür gibi konularda her gün onlarca döküman karıştırmaktayım, dolayısı ile bu ve benzeri konulardaki hizmetleri sizlere sunmak benim için  çok büyük bir zevk  olacaktır:)

İş hayatında edindiğim bilgi, donanım ve iş disiplinini, kendi yetkinliklerim olan okuma, araştırma becerilerimle harmanlayıp sizlerin talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunabileceğime inanıyorum. 

 

Birlikte büyümek dileği ile...

Sevgiler. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.