serkanttt726

İsim
: Serkan T.
Kayıt Tarihi
: 27 Nisan 2019
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

Medya şirketlerinde tam zamanlı olarak 2 yıl boyunca SEO uyumlu makale yazarlığı, editörlük ve sosyal medya uzmanlığı yaptım. An itibariyle birçok farklı alan üzerine SEO uyumlu makaleler için deneyimli makale yazarlığı yapıyorum. İletişim bilgilerim aracılığıyla benimle irtibat kurabilir, teslimat sonrasında da herhangi bir makalenin revize edilmesini istediğinizde hızlıca geri dönüş alabilirsiniz. Siparişleri en kısa süre içerisinde, talep edildiği şekilde hazırlayarak teslim edeceğim için hem zamandan hem de ücretten tasarruf etmiş olacaksınız.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Spor haberleri, bahis, yemek, sektörel makaleler, sağlık, gezi yazıları, kategori açıklamaları, ürün tanıtımları, blog içerikleri için uygun anahtar kelime odaklı SEO uyumlu makaleler oluşturuyorum. Günlük ortalama 10.000 kelimelik içerik teslimatı yapabilecek şekilde çalışıyorum. Çok sayıda makale siparişlerini ve düzenli SEO çalışmalarını daha çok tercih ederim. İletişim bilgilerim aracılığıyla benimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Teslimatın ardından herhangi bir revize işlemi gerektiğini düşünüyorsanız da hiçbir sorun yaşamadan hizmet almanızı sağlayacağım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(6)

rdfk25
4 Mayıs 2019 13:30 tarihinde gönderildi.

Hızlı teslimat için teşekkürler

typhoonke
4 Mayıs 2019 18:51 tarihinde gönderildi.

Olumlu

rdfk25
4 Mayıs 2019 18:54 tarihinde gönderildi.

Emeğinize sağlık, çok teşekkürler

typhoonke
4 Mayıs 2019 23:32 tarihinde gönderildi.

olumlu

canerakkurt
8 Mayıs 2019 23:50 tarihinde gönderildi.

gayet güzel eline sağlık

canerakkurt
10 Mayıs 2019 00:21 tarihinde gönderildi.

Yeni sezon oyuncuların bahsedin demiştik, diziden ayrılan ve şuan çukurda olan Cihangir Ceyhan dan bahsedilmiş dizide eski sezonlarda ölenlerden bahsedilmiş öldükleri bahsedilmemiş paragraflar yazılmak için yazılmış ve oyuncuların yaşları doğum tarihleri nereli oldukları yazılmamış bile tamamen boş bir içerik.