• Giriş
  • Kayıt Ol

serif1

İsim
: Şerif S.
Kayıt Tarihi
: 16 Ekim 2022
Son Giriş
: 1 saat

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (141)


Hakkımda

2015 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldum. Bitirme projem olan siteme maddi sebeplerle ara verip, bir süre sadece yazılar yazıp blogger panelimde yayımladım. İlerleyen süreçte kendi sitemi yeniden yayım hayatına başlatarak hala kendi sitem üzerinden yazmaya devam etmekteyim. Aynı zamanda hem hobi hem de yararlı olacağımı düşünerek yaptığım ve yapmaya devam edeceğim yazarlığa devam etmekteyim. Bilim, Astronomi, Tarih vb. konularda istenilen konu ve başlıklarla yazıp, seo destekli içerikler hazırlayarak site trafiğinizi arttırmaya ve amaca yönelik fayda sağlayan yazılar hazırlamaya yardımcı olabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 10.50 TL İngilizce Makale Siparişi: 20.00 TL Almanca Makale Siparişi: 20.00 TL Arapça Makale Siparişi: 20.00 TL Rusça Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"serif1" Örnek İçerikleri

  • Tarım Endüstrisinde İnternet of Things

  • Arrow Tüm Sezon Özetleri

  • Blockchain Teknolojisi

Hizmet Açıklaması

   Neden Bana Güvenmelisiniz?

   Zamanında teslim almak ve beklememek.. Ayrıca beklentileri karşılasın gelişigüzel bir iş olmasın istiyorsanız o halde doğru adrestesiniz!

   Tanıtım yazıları, Blog içeriği, Ürün açıklaması, Yorum/Değerlendirme, Ürün yorumları gibi konularda sizin için içerik hazırlayarak beklentilerinizi karşılar, seo desteği ile site trafiğinizi arttırırken, aynı zamanda üye-abone artışına destek olacak yazılar hazırlarım.

   İlgili konunun türü, kategorisi, kelime sayısı ve etiketleri konusunda standart bilgileri verip; ürün hakkında ilave bilgilerle yazıyı besleyebilirsiniz. Böylece birlikte güzel işler çıkarabilir amaca hizmet edecek altın kelimeleri hayata geçiririz...

NOT : Lütfen sipariş vermeden önce özel mesaj yoluyla iletişime geçiniz. (İstenilen süre ve istenilen içerik türünde sorun yaşamamak adına önceden tüm detayları konuşmak çok daha iyi olacaktır.)

 

- Özel mesajlara çok kısa sürede cevap verilecektir.  Tüm sorularınız için özel mesajdan ulaşabiliriniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (2)

gazi2
22 Mart 2024 15:07 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

mustafa148
8 Nisan 2023 17:52 tarihinde gönderildi.

Hızlı ve kaliteli.

Whatsapp Destek - icerik.net