serhatcitil

İsim
: Serhat Ç.
Kayıt Tarihi
: 14 Temmuz 2018
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

2017 yılından bu yana amatör ve profesyonel içerik üreticiliği yapmaktayım. Başlarda blog yazısı kategorisinde yazsam da bugünlerde bilgilendirici internet sitesi içerikleri hazırlıyorum. İçeriklerimi hazırlarken billgilerin doğruluğuna, imla ve yazım kurallarına; fiyatlandırırken de adil bir fiyatlandırma yapmaya dikkat ediyorum. Mükemmelliyetçi birisi olduğumu söyleyebilirim. Bu da yazılarımda olabilidiğince az kusur göreceğiniz anlamına geliyor. Elbette insan olduğumu da unutmamak gerek!


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SİZİN İÇİN ÖZENLE HAZIRLANMIŞ İÇERİKLER OLUŞTURUYORUM

Dört yıllık tecrübemle sizin için, seçtiğiniz konular hakkında detaylı araştırmalar yaparak ya da halihazırda bilgi sahibi olduğum konular üzerinden özenle hazırlanmış site içerikleri ve makaleler hazırlıyorum. Yapmanız gereken tek şey konuyu seçip yazım tarzı, bilgi yoğunluğu gibi konularda isteklerinizin neler olduğunu bana bildirmek. Benim için içeriklerin özgünlüğü, okunabilirliği ve kalitesi her zaman ilk sıradadır.

 

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN

Siparişinizi oluşturmadan önce kişisel mesaj yoluyla bana konuyu ve siparişini verdiğiniz içerikten beklediğiniz özel anlatım veya yazım tarzlarını, içeriğin ne denli samimi olması gerektiğini veya bilgi yoğunluğunun ne kadar olması gerektiği gibi konuları iletebilirsiniz. Bu, içeriğinizin tam olarak istediğiniz gibi olması konusunda yardım edecektir.

Eğer isterseniz, içeriğiniz için stok görseller kullanabilir iç ve dış bağlantılar ekleyebilirim.

 

TOPLU SİPARİŞLERDE İNDİRİM!

Eğer bir seferde 5 makaleden fazla (ya da diğer içerik türlerinden) sipariş oluşturursanız 100 kelimelik tutar için % 10 indirim uyguluyorum! Fiyatlandırma konusunda adilane bir tutum sergilemeye çalışmaktayım.

 

ÖNEMLİ

Yasal veya yasal olmayan bahis siteleri, yetişkin içerik sunan siteler ve korsan film siteleri için içerikler hazırlamıyorum.

Lütfen sipariş oluşturmayın ya da istekte bulunmayın.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.