• Giriş
  • Kayıt Ol

sercantrz

İsim
: Sercan T.
Kayıt Tarihi
: 9 Nisan 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (3)


Hakkımda

Merhaba, 2010 yılında hobi olarak başladığım Makale Yazarlığı işine, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle devam etmekteyim. Yazmış olduğum içerikler, teknik ve değişmez bilgiler hariç, tamamen kendi yorumlamam ve araştırmalarım sonucu ortaya çıkan işlerdir. Bu sebeple içerik özgünlüğü, konu bütünselliği ve okuyucuyu sıkmadan sonuca ulaşma anlamında başarılı sonuçlar vermekte. Talebiniz doğrultusunda, istediğiniz her konuda kısa bir araştırma sonrası, SEO, dilbilgisi, anlam bütünlüğü, akıcılık gibi konulara hassasiyet göstererek makalelerinizi hazırlayabilirim. Lütfen talep öncesi mesaj yolu ile iletişime geçerek talebinizi detaylandırınız.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İhtiyacınız olan içerikleri, talep ettiğiniz süre içerisinde ve hassasiyetlerinize göre hızlı bir şekilde hazırlayabilirim. İlk siparişiniz sonrası, uzun soluklu bir ilişki kuracağımızdan şüphe duymuyorum. 

Makalenizi Neden Ben Yazmalıyım ?

İlk sebep olarak özgünlük diyebilirim. Bu kesinlikle web tabanında olmayan, illa ki farklı kelimeler anlamına gelmiyor. Özgün olmak, anlamsal bütünlük açısından da özgün olmak demektir. Başka makale ya da yazılardan inceleyip, kelimeleri değiştirip yeni bir makale yaratmak, özgün içerik yaratıldığı anlamına gelmemekte.

İkinci sebep ise dilbilgisi ve akıcılık. Hem bir yazar hem de iyi bir okuyucu olarak en önemli konulardan biri de bu. 

Üçüncü ve son sebep ise; disiplin. Hangi işi yapıyor olursak olalım, en önemli ve hassasiyet gösterilmesi gereken konu kanımca bu. Bir söz verildiğinde, özellikle ticari ilişkiler söz konusu olduğunda, sözünde durmayı ve alınmış bir işi zamanında teslim etmeyi düstur edinmiş bir insanım.

Tüm bu sebeplerden, ilk işimiz sonrası uzun ilişkiler kuracağımızdan şüphe duymuyorum.

"Lütfen siparişleriniz öncesi mesaj yolu ile detayları konuşmak adına iletişime geçiniz."

Mesajınızı mümkün olan en kısa sürede cevaplayacağım.
Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net