• Giriş
  • Kayıt Ol

serapp1

İsim
: Serap A.
Kayıt Tarihi
: 13 Mart 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

iktisat mezunuyum. Gerek bitirme tezim gerekse yaptığım ödevlerle yazımı geliştirdiğimi düşünüyorum. Ayrıca mezun olduktan sonra birçok alanda çalışmalar yaptım; ev dekorasyonu , yapı işleri ile ilgili çalışmalarım var. Farklı türlerden kitap okumayı, araştırma yapmayı ve hayatımda olup bitenleri kağıda dökmeyi severim. Aldığım yazıları istenilen içeriğe göre hazırlayıp müşteri memnuniyetini isterim .


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Vaktimin olduğu bu günlerde  tanıtım yazısı, blog içeriği , basın bülteni , inceleme içeriği gibi pek çok alanda özgün ve seo uyumlu olarak makale üretebilirim.  Araştırmayı seven biri olarak yeni ve doğru  bilgiler sunmayı amaç ediniyorum. Benim için  önemli olan kelime haznesini doldurmak değil doğru ve kesin bilgiyi yazılarıma aktarmaktır. Bu yüzden konu hakkında ne kadar bilgiye sahip isem o kadarını yazabilirim.  yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat ederim. 

 

Sizden tek isteğim siparişlerinizi oluştururken detaylı bir şekilde mesaj üzerinden konuşarak karşılıklı bir iletişim halinde olmamızdır. Yazı da beğenmediğiniz yerleri bana bildirerek düzeltme yapmamı isteyebilirsiniz.

              

 Benimle çalıştığınız sürece faydalı olacağımı düşünüyorum.

                    

 Görüşmek dileğiyle .

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net