• Giriş
  • Kayıt Ol

serapilgin

İsim
: Serap I.
Kayıt Tarihi
: 11 Şubat 2020
Son Giriş
: 8 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Üniversite yıllarında psikoloji ile ilgili sitelerde dergicilik, yazarlık ve editörlük yaptım. İnternet diline, sosyal medyaya ve SEO çalışmalarına hakimim. En büyük tutkum yazı yazmak olduğu için bu işe başladım. Şu an ListeList sitesinde freelance yazar ve Müzik Onair haber sitesinde yarı zamanlı editör olarak çalışmaktayım. Kalemimin kuvvetli olduğuna inanıyorum, bu yüzden bu yolda ilerlemek istiyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"serapilgin" Örnek İçerikleri

  • Serap_Ilgın

Hizmet Açıklaması

Yaklaşık 6 yıldır aktif olarak yazarlık yapmaktayım ve özellikle internet mecralarının dilini iyi bildiğimi düşünüyorum. SEO yazarlığı, metin yazarlığı, deneme-eleştiri yazıları yazabiliyor; kültür-sanat ve kişisel gelişim alanında etkileyici içerikler üretebiliyorum. Türkçe'yi etkili kullanma, dil bilgisi ve anlatım kurallarına dikkat etme konusunda başarılıyım. İngilizce çeviri konusunda yetenekli olduğum için çeviri de yapabiliyorum. 

Ayrıca işimi zamanında teslim ettiğim için bu zamana kadar çalıştığım kurumlardan (ListeList, Müzik Onair, Güncel Psikoloji, Contentive İçerik Ajansı'nda çalıştım) titiz ve çalışkan olduğum yönünde olumlu geri bildirimler aldım. Bu yüzden verilen işi hakkıyla yerine getireceğimin teminatını verebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net