seoyazar

İsim
: Onur A.
Kayıt Tarihi
: 27 Ağustos 2019
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Ben Onur. 10 yıla yakındır sözlüklerde ( ekşi, uludağ vs. ) yazılar yazarım. Yazma işini sadece görev, para için değil içimden geldiği için, sevdiğim için yapıyorum. Haliyle yazı yazma konusunda kendimi fena olmayan bi durumda hissediyorum. 2014 yılından beri kripto dünyasının içerisindeyim özellikle bu alanda yazılar yazmayı severim. Dilediğiniz konularda özgün içerikler oluşturup sunabilirim, yalnızca araştırma için kısa bir vakit yeterli. Ayrıca yazı ve başlıklarımı, konuyla alakalı ilgili seo toollardan(google trends, keyword planner vb.) anahtar kelime analizi ile konuya dair yakın dönemde en çok aratılan kelimelerden seçerim. Haliyle içeriklerim, konuyla alakalı aratılan en güncel içerikler olur.


Fiyat Tarifesi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Seo uyumlu, anahtar kelimelerin yazı içerisinde belirginleştirildiği, imlâ ve paragraf kullanımına dikkat edilen akıcı ve okuması sıkmayan içerikler oluşturabilirim. Sipariş vermeden önce iletişime geçer ve üretmemi istediğiniz içerik hakkında özellikle dikkat edilmesi gereken detayları paylaşırsanız daha kaliteli bi hizmet alabilirsiniz. 

 

Satın alacağınız hizmetler size;

 

- Yeni ziyaretçiler

- Sitenizin hit sayısında artış 

- Seo açısından sitenize güç

- Sitede geçirilen süre olarak önemli ölçüde yükseliş kazandıracaktır. 

- Seo araştırması yapılarak seçilen anahtar kelimeler üzerine oluşturulan makaleler ve başlıklar olduğu için alakalı konularda kullanıcıların arattığı en güncel içerikler oluşturulur. Bu da sitenize daha çok ziyaretçi gelip Google'da daha üst sıralara çıkmanıza fayda sağlayacaktır. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.