seoman

İsim
: Ahmet M.
Kayıt Tarihi
: 26 Temmuz 2020
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Uzun yıllardır SEO uyumlu içerikler hazırlamaktayım. İstenilen her konuda yazı yazabilirim. Çalışmaya başlamadan önce konu ile ilgili odak anahtar kelime tespiti yaparım. Sonrasında Semantik başlıkları belirleyerek yazıyı SEO uyumlu hale getiririm. Yazılarda istenildiği kadar düzeltme yapabilirim. Googleda en çok aranan başlıkları da yazının kelime sayısına oranla yazıya entegre etmekteyim. Akıcı bir üslupla yazdığımı düşünüyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tamamen özgün içerikler hazırlamaktayım. Her konuda SEO uyumlu içerikler hazırlayarak site trafiğine katkı sağlayabilirim. Siparişlerde, içeriğe telifsiz resimler eklemekteyim. Bu sayede web sitesine eklenen yazının görselliği artmaktadır. Google, resimli ve videolu içerikleri oldukça beğenmektedir. Bu şekilde hazırlanan bir içeriğin arama motorunda üst sıralarda çıkacağı malumdur. İhtiyaç olursa, yazıların web sitelerine Yoast Seo eklentisi kapsamında girişlerini de yapabilirim. Teknoloji, diyet, ekonomi, nasıl yapılır gibi konularda daha önce sayısız içerik hazırladım. Özellikle diyet ve teknoloji yazılarında kendime oldukça güveniyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (4)

erdem8
28 Nisan 2021 15:12 tarihinde gönderildi.

içerik için teşekkür ederim.

musa5
25 Nisan 2021 21:33 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

musa5
19 Nisan 2021 11:19 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

erdem8
17 Nisan 2021 18:25 tarihinde gönderildi.

Sitemizin ana sayfası için içerik talep ettim. Yazmış olduğu yazıyı alt kategorimize ekledik. Kendisine teşekkür eder, diğer kullanıcılara da tavsiye ederim.