• Giriş
  • Kayıt Ol

senaymuhcu

İsim
: Şenay M.
Kayıt Tarihi
: 29 Ocak 2023
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Lise yıllarımda başladığım yazma serüvenim üniversite hayatımda da devam etti. Türkçe öğretmeniyim ve dil kurallarına bağlı kalarak Tarih, Türkçe, Edebiyat, coğrafya gibi alanlarda nitelikli makaleler yazabilirim. Ayrıca sağlık, spor, cilt bakımı, kişisel gelişim, dekorasyon gibi alanlarda ilgi ve bilgi sahibiyim. Siz değerli içerik.net üyeleriyle birlikte uyumlu çalışıp güzel işler başarabileceğimize inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İhtiyaçlarınıza uygun özgün içerikler üretebilirim. Bunun için öncelikle beklentilerinizi ve yapmam gereken şeyleri detaylı, tam ve eksiksiz bir şekilde belirtmeniz yeterli olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konuya uygun biçimde alt başlıklarına ayırıp bu başlıkları uygun sırayla yerleştirmekteyim. İçeriğin türüne ve okuyucu kitlesine göre okunabilirlik düzeyini okunabilirlik indeksine göre belirlemekteyim. Bunun dışında farklı taleplere de uygun makale yazabilirim.

Neden ben?

Disiplinliyim ve çalışkanım. Makale ve tez okumayı seviyorum ve bununla kelime dağarcığımı zenginleştirip kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Dolayısıyla amacına uygun içerik yazabilmek için birçok farklı kaynaktan araştırma yapabilirim. Bununla birlikte içeriği sentaks ve semantik yönlerinden güçlendirecek ifadelerle anlamca dolu makaleler yazabilirim.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (1)

fatih_bilgin
19 Haziran 2023 16:52 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net