senacandann

İsim
: Sena C.
Kayıt Tarihi
: 31 Ocak 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Erciyes Üniversitesi Kore Dili ve Edebiyatı bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Korece ve İngilizce çeviri hizmeti sağlamaktayım. Ayrıca uzay, bilim insanları, paranormal olaylar ve genel kültür hakkında araştırma yapmaktan ve içerik üretmekten hoşlanırım. Küçük yaşlardan beri deneme, hikaye ve tiyatro metinleri yazmayı sevdiğim için bu sitenin bana oldukça uygun olduğunu düşündüm. Sizlere de iyi hizmet sunacağımdan şüpheniz olmasın.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

-İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda elimden geldiğince kendi bilgilerimle ve araştırma dahilinde sizlere yardımcı olmaya çalışırım.

-Araştırmalarımda yerli ve yabancı kaynakları kullanırım.

-İngilizce ve Korece üzerine çeviri hizmetleri sunabilirim. Ayrıca uzay, bilim insanları, paranormal olaylar ve genel kültür hakkında araştırma yapmaktan ve içerik üretmekten keyif alırım.

-Hızlı ve disiplinli bir çalışma stiline sahibim. İletişime geçmeniz dahilinde en geç 3 gün içerisinde siparişinizi teslim ederim.

Memnuniyetiniz benim için önemlidir. Bu sebepten dolayı isteklerinizi ayrıntılı ve net bir şekilde belirtirseniz size daha iyi bir şekilde yardımcı olabilirim. Siparişinize eklemek veya çıkarmak istediğiniz konular olursa benimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ek ücret talep etmem.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.