• Giriş
  • Kayıt Ol

senabrbll

İsim
: Sena B.
Kayıt Tarihi
: 21 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

Hobi olarak kendi kendime içerik yazıp üretmeye çalışırken böyle bir platformdan haberdar olup, kendimi pek çok alanda deniyim kazandığım ve bu konuları yeni içerikler türeterek pek çok insanın yeni içeriklerimden faydalanıp keyif alabileceği paylaşımlarda bulunmak isteğimdir.İlgi alanlarım ; alışveriş, anne-çocuk, dekorasyon, elektronik, diyet, internet , kadın, moda, kişisel gelişim, teknoloji, tatil, yemek tarifi , sosyal medya


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talep edilen veya istekler doğrultusunda kendi içeriklerimi oluşturduğum yazıları istenilen seo formatını kullanarak yaratıcı ve özgün içerikler sunabilirim. Sizlerden bu konudaki ricam istenilen konu doğrultusunda metin tasarımı ile detayları bana talepleriniz doğrultusunda söylemeniz ve konu bütünlüğünü oluşturmam için alt başlıkları bu doğrultuda istenilen şekilde daha verimli ve keyifli içerikler yaratabilirim. Ek olarak metin içi bölümleri istenilen talepler doğrultusunda biçimlendirebilirim veya akıcı anlatımı sağlayabilmek için paragrafları bölebilirim. Bunların haricinde farklı yazım tekniklerine uyum sağlayabilirim.

Neden ben? 

Bu soruya verebilicek yanıt düzenli ve tam zamanlılık esasına dayanarak iş disiplin bilincimi oluşturuyor olmamdır. Hızlı, pratik, yaratıcı ve isteklere çok yönlü perspektifte cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız bu güzel çalışma serüvenini birlikte yaşamış oluruz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net