• Giriş
  • Kayıt Ol

semsem

İsim
: Sema G.
Kayıt Tarihi
: 14 Eylül 2019
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

25 yaşındayım. İlahiyat fakültesi mezunuyum. Psikoloji üzerine yüksek lisans yapmaya hazırlanıyorum. Kültür- sanat, tasarım ve mimari, psikoloji, sosyoloji, tarih, astroloji, kişisel gelişim gibi konular üzerine araştırmalar yapıyorum. Dergilerde yayımlanan kültür sanat, sosyoloji ve psikoloji içerikli yazılarım bulunmaktadır. Bazı dergi ve grupların koordinatörlüklerini yaparak kitap kritikleri organize ettim. Araştırma yapmak ve yeni bilgiler edinmekten hoşlanıyorum. Bu platformun öğrendiklerimi başkaları ile paylaşmam açısından da son derece faydalı olacağı kanaatini taşıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"semsem" Örnek İçerikleri

  • Madun Konuşabilir Mi

Hizmet Açıklaması

Belirtmiş olduğunuz istekleriniz doğrultusunda seo uyumlu, kaliteli, özgün ve güncel içerikler üretebilirim. Sizlere daha kaliteli bir içerik sunabilmek için sizden beklentim ise bana istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz ve detaylı şekilde analtmanız olacaktır. İstekleriniz doğrultusunda istenilen zamanda içeriklerinizi teslim edeceğimden şüpheniz olmasın.

Peki neden ben ?

Sahip olduğum iş disiplini ile teslim aldığım işleri istenilen detay ve inceliklere dikkat ederek, kaliteli ve özgün içerikler ile sizlere zamanında teslim ederim. İlgi uyandıran ve sizleri farklı kılacak çalışmalara imza atmak istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda siteniz için hazırlayacağım içeriklerin size katkıları ise şöyle olacaktır;

- Rakipleriniz karşısında sizi daha dikkat çekici yapacak şey güncel ve heyecan verici olmanızdır. Yani doğru adrestesiniz :)

- Laf kalabalığı ile okuyucuyu bunaltmak ve sitenizden erken ayrılması hızlandırmak yerine okuyucunun ilgisini çekerek sadece aradığı konu hakkında değil, başka şeyler hakkında da sitenize göz atmasını sağlayabilirim. 

- Sadık okuyucu kitlenizi elinizde tutcak ve yeni ziyaretçiler için de dikkat çekici olabilecek içerikler üretebilirim. 

Rakiplerinizden sıyrıldığınız farklarınızı ortaya koymak ve özgün içerikler ile kaliteyi yakalamak istediğiniz bir siteniz varsa sizinle çalışacağız demektir. O halde görüşmek üzere :)

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Meta Açıklaması

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net