semantikicerik

İsim
: Binnur F.
Kayıt Tarihi
: 2 Şubat 2018
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

2 yılı aşkın süredir internet siteleri için içerik hazırlamaktayım. İletişim fakültesi mezunuyum ve şu anda bir iletişim firmasında görev alıyorum. Yazmak ve gezmek benim hayatımın temel taşlarını oluşturuyor. Yazdıkça geziyorum, gezdikçe yazıyorum. Yazmak benim için özgürlüğü ifade ediyor, o nedenle sipariş üzerine değil sadece al kullan hazır içerikler üretiyorum. Yazar tarafından seçilen konular her zaman daha nitelikli içerikler oluşturmaktadır.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sadece belirttiğim içerik türlerinde siparişler hazırlamaktayım. Hazırladığım içerikler tamamen seo uyumlu ve özgün olarak oluşturulmaktadır. Diğer yazarlara göre fiyat tarifem yüksektir sadece okuyucu odaklı içerik yazdırmak isteyenler iletişime geçerse sevinirim. 

Makalelerde; 
- Konuya uygun alt başlık kullanımı
- h1-h2 ve h3 taglarının kullanımı
- Yazım ve imla hatalarının bulunmaması
- İsteklerinize göre 1 revize hakkı bulunmaktadır. 

Siparişlerinizde sorun yaşamamanız adına tüm isteklerinizi belirtmeniz faydalı olacaktır. Bir konudan en fazla 10 adet içerik üretebilirim. Sizler de hak verirsiniz ki aynı konuda içerik üretmek bir süreden sonra tekrara neden olacaktır. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği

Müşteri Yorumları (2)

kayacelebi
1 Temmuz 2019 22:01 tarihinde gönderildi.

Sonunda semantik içerik yazabilen bir yazar keşfettim. Artık adresim belli.

doguizm
4 Mayıs 2019 21:59 tarihinde gönderildi.

İşte kaliteli bir içerik bu şekilde yazılır. Eğer sürekli içerik yazdırıyorsanız bir kere deneyin derim. Alt başlık, anlatımdaki akıcılık, yalın ve sade bir dil. Daha ne olsun.