• Giriş
  • Kayıt Ol

semantik

İsim
: Selen S.
Kayıt Tarihi
: 5 Ocak 2018
Son Giriş
: 7 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba ismim Selen 25 yaşındayım ve İzmirde yaşıyorum. Türk dili ve edebiyatı bölümünden 2 yıl önce mezun oldum. Okumaya ve yazmaya olan aşırı ilgimden olayı kitap ve kalem elimden düşmüyor. Üniversite hayatım boyunca geçimimin çoğunu SEMANTİK içerikler yazarak sağladım ve bu işi yapmaya keyifle devam ediyorum. İleri derece İngilizceye sahibim, ayrıca Almanca okuyup yazabiliyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 40.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 50.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Seo stratejilerinize uygun özgün içerikler oluşturmak ve sizlere maksimum memnuniyet sağlamak için hazırım.

Bana gönderdiğiniz talepleri tüm detayları ile tek tek inceleyerek en kaliteli şekilde gerçekleştirecek ve zamanında teslim edebileceğimden emin olabilirsiniz. Sitenizin ziyaret sayısını artırmak için kurduğum altyapı ile özgün, okunabilir içerikler üretebilirim. Ayrıca belirttiğiniz yazım kurallarını da dikkate alarak içeriklerinizi hazırlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz zaman taleplerinizi baştan sona ileteceksiniz ve ben bu tür detayları dikkate alarak içeriklerimi hazırlayacağım. Yazılarımın okunaklılığını arttırmak adına alt başlıklar ile bölmekteyim. Ayrıca farklı yazım şekilleri gibi isteklerinize de cevap verebilecek durumdayım.

Üreteceğim SEO uyumlu içerikler sitenizi güçlendirecek, okuyucu kitlesini attıracak ve ziyaretçilerin sitede kalma sürenizi uzatacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (1)

burak
7 Nisan 2023 09:20 tarihinde gönderildi.

Fena degil.

Whatsapp Destek - icerik.net