semakocatrk

İsim
: Sema K.
Kayıt Tarihi
: 19 Eylül 2020
Son Giriş
: 8 saat


Hakkımda

2014 yılından beri çeşitli yazılar yazmaktayım. Ege Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık, Anadolu Üniversitesi-Engelli Bakım ve Rehabilitasyon, Atatürk Üniversitesi-Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezunum. Özellikle güncel konular, eğitim, çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi, aile içi iletişim, kişisel-sosyal sorunlar, psikolojik sorunlar, zeka testleri, özel eğitim, engelli bakım, edebiyat, yazar-sair tanıtımı, roman, şiir, sanat vb. daha bir çok konuda yazılar yazmakta ve araştırmalar yapmaktayım. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 1.75 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli ve hızlı ürün elde edersiniz. Sahip olduğum donanım ve çok yönlülük sayesinde sizlere isteklerinizin tam karşılığını veririm. Bana istekleriniz hakkında ne kadar çok detay verirseniz size o kadar verimli bir iş teslim etmiş olurum. İçeriklerinizi konu bütünlüğü ekseninde başlık, alt başlık, tablolar, kaynakça şekilde hazırlamaktayım.

 

Neden Ben?

Çok yönlü, pratik ve araştırmacı yönüm sayesinde verilen konu üzerinde yoğunlaşırım. İş ahlakına uygun bir şekilde belirtilen sürede size sunulabilecek en iyi çalışmayı sunarım. Olaylara farklı bakış açım sayesinde konulara çok boyutlu yaklaşırım. Bu da metinleri okuyucular tarafından daha da beğenilir olmasını sağlar. Bu sayede sitenizde yeni ziyaretçilerle buluşur ve sadık bir okuyucu kitlesi oluşur.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ödev - Tez
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.