• Giriş
  • Kayıt Ol

sema19

İsim
: Sema E.
Kayıt Tarihi
: 24 Ocak 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

7 yıldır aktif bir şekilde makale, içerik yazarlığı yapmaktayım. Bir çok platformda içerik ürettim. yazmayı ,üretmeyi sevdiğim için ve yazarak öğrenmeyi de sevdiğim için uzun zamandır bu işi yapmaktayım. Yeni şeyler öğrenmek öğrenirken yazmak en büyük hobim. Gezi, basın bülteni ve sanat alanı en çok ilgimin olduğu alanlar bu alanlarda sınırsız içerik üretebilirim. İşimi yaparken zamanı da fazlasıyla önemserim. Müşteriyi asla sıkıntıya sokmam işi aldığım vakit zamanla yarışır ve klavyeyle dövüşerek olabildiğince sağlıklı, seo uyumlu müşterinin istediği gibi bir içerik karşılarına sunarım.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 7.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Hızlı bir şekilde Seo uyumlu, ilgi çekici makaleler üretebilirim. Sizin zamanınızı şahane bir içeriğe döküp size sunarım. Yazmak en keyif aldığım iş olduğu için yazılarınızdan terreddüt etmez ve işi beğeneceğinizi umarım. 7 yıl aktif bir içerik geçmişim var. Dilediğiniz zaman dilediğiniz vakit bana ulaşabilir, isteğiniz üzerine belirlediğiniz zaman kapsamında içeriklerinizi üretebilirim. 

 

Gezi, basın, haber bülteni en aktif çalışmış olduğum alanlardır. Fakat diğer alanlarda da yazmayı ve üretmeyi seviyorum. Yazarken öğrenmek, öğrenirken başkalarına aktarmak yani bilgiyi aktardıkça paylaşmak ilgimi çeken bir konudur. Bu yüzden bolca yazıp aktarmak ve hızlı bir şekilde iletmek en sevdiğim işlerden biridir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net