selva

İsim
: Selva G.
Kayıt Tarihi
: 26 Nisan 2021
Son Giriş
: 9 ay


Hakkımda

Araştırmak, yeni bir şeyler öğrenmek ve bunları başkalarıyla fütursuzca paylaşmak ruhumuzda var. Deneme, kompozisyon, yazımında kendime güveniyorum. Herhangi bir konu hakkında araştırma yapıp akademik içerik üretmek istiyorum. İngilizce ve Arapça biliyorum. Bu dillerde de samimi, dili kullanabildiğim ölçüde içerik üretmek isterim. Ayrıca tercüme işlerinden de anlarım. İlahiyat eğitimi aldığım için dini konulara vakıf olduğumu düşünüyorum. Bu alanda da farklı konularda yazılar yazmak isterim. Önce icerik.net'e sonra Vatana millete bir katkımız olursa ne mutlu...


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Özgün ve üretken bir yazı makinesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ahmet Mithat kadar olamasam da yazmayı severim. Lütfen içerik hakkında isteklerinizi açık bir şekilde anlatın. Yazım üslubu ve sizin için önemli olan detaylar hakkında da bilgi vermeniz gerekir. 

Yazılarımı yoğun araştırma süreçlerinden geçirerek yeni bir şey ortaya koymak üzere inşa ederim. Bana göre yazmak tıpkı bal yapmak gibi. Envai çeşit kaynaktan aldığım bilgileri özenle tatlı birer bal küpüne dönüştürmeye çalışırım.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.