• Giriş
  • Kayıt Ol

sellinkes

İsim
: Selin K.
Kayıt Tarihi
: 16 Kasım 2022
Son Giriş
: 9 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, 2019-2020 döneminde özgün satışlar yaptığım icerik.net sitesindeki profilimi eğitimim sebebiyle kapamıştım. Daha donanımlı bir şekilde geri dönmek güzel :) 2016 yılından beri düzenli olarak farklı türlerde ve konularda yazılar yazıyorum. Müşterilerimin vermiş olduğu içerik ve tür kapsamında özgün yazılar çıkaracağıma olan güvenim tam. B2 seviye Almanca veB1 seviye İngilizce biliyorum. Tiyatroyla uzun yıllar uğraştığım için tiyatro, sahne sanatları ve sinema gibi içeriklere hakimiyetim daha fazla. Sizlerle birlikte karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde güzel işler çıkaracağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talep etmiş olduğunuz yazı çeşidi ve konu doğrultusunda özgün ve seo uyumlu içerikleri geciktirmeden üretmekteyim. Müşterilerimin istediklerini net bir şekilde belirtmesi halinde her türlü içeriği üretebileceğime inanıyorum.

Özgün içeriklerimle seo açısından sitenizi güçlendireceğime ve sayada kalma sürenizi arttıtracağıma inanıyorum.Yazılarımda hitap edilen kesimin dikkatini dağıtmamak adına akıcı yazılar yazmaya önem gösteriyorum. Birlikte sadık ve sürekli artış durumunda olan okuyucu kitlesine sahip olacağımıza inanıyorum.

 Tam zamanlı çalışan ve üreten bir içerik yazarı olarak sizlerle güzel bir çalışma süreci yaşayacağımıza eminim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net