• Giriş
  • Kayıt Ol

selinay1

İsim
: Selinay Y.
Kayıt Tarihi
: 26 Şubat 2021
Son Giriş
: 2 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar, ben Selinay. Gıda Mühendisiyim. Süt ve süt ürünleri uzmanlık alanım. Araştırmayı, yeni bilgiler öğrenmeyi ve yazmayı seviyorum. Bu sevgimi mesleğim ile bir araya getirip uzun zaman önce kendi bloğumu kurdum. Çok kısa sürede güzel şeyler ortaya çıktı. Zamanla bu yöndeki çalışmalarım arttı. Sizler de yiyecekler, beslenme, gıda katkı maddeleri, gıdaların üretim prosesleri, gıda kalite sistemleri, gıda ambalajlama, gıda muhafaza kısacası gıdaya dair her şey için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 7.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar ben Selinay. Gıda mühendisi ve blog yazarıyım. Yaklaşık 5 yıldır gıda alanında içerikler ürettiğim bir blogum var. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı seviyorum. İlgi duyduğum alanlar çocuk beslenmesi, gıda katkı maddeleri, gıda üretim süreçleri, gıda muhafazaları, yemek tüyoları, beslenme tipleri, hamilelikte beslenme, uygulanan popüler diyetler, gıdaların fayda-zararları, yemek tarifleri, beslenme yanlışları, gıda kalite sistemleri, pişirme yöntemleri vb. konulardır.

İçerik hazırlarken anlaşılır olması açısından sade bir dil kullanıyorum. Aynı zamanda SEO uyumlu olmasına dikkat ediyorum. Taleplerinizi önceden detaylı bir şekilde öğrendikten sonra çalışmalarıma başlıyorum.

Sizlerin de beslenme, diyet, gıda, sağlık alanlarında içeriğe ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz. Birlikte güzel işler yapabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net