• Giriş
  • Kayıt Ol

selimsati

İsim
: Yavuz S.
Kayıt Tarihi
: 17 Şubat 2019
Son Giriş
: 8 ay

Deneyimli Yazar


Hakkımda

Merhaba, adım Selim. 32 yaşındayım ve evliyim. Bununla birlikte bir de çocuk sahibiyim. İzmirde doğdum ve orada yaşıyorum. Ege Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümünde eğitim gördüm fakat mezun olamadım. Hali hazırda elektronik bölümü mezunuyum. 2008 yılından bu yana Bilgi Teknolojileri ile ilgili kamu ve özel sektörde profesyonel olarak çalışmalarda bulundum. 6 yıldır da ünlü bir perakende firmasında Bilgi Teknolojileri Uzmanı olarak görev yapıyorum. 17 yaşımdan bu yana kendime zaman ayırıp bir şekilde yazmaya çalışıyorum. Yazarak rahatladığımı hissedebiliyorum. Bu benim için önemli gerçekten. Genelde psikoloji üzerine düşüyorum fakat farklı konularla ilgili yazmam gerektiği zamanlarda da işe yarayacak bir şeyler çıkarabildiğimi düşünüyorum. Günümün önemli bir kısmını bilgisayar başında geçirmek zorundayım. Umarım yazılarımla birilerine faydalı olmuş olurum.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"selimsati" Örnek İçerikleri

  • Tv

Hizmet Açıklaması

Makale yazarlığı, özellikle internet çağında oldukça önemli bir beceridir. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, web sitelerinin ihtiyaç duyduğu kaliteli ve ilgi çekici makalelerin sayısı da artmıştır. Makale yazarları, belirli bir konu hakkında araştırma yaparak bilgi toplar, bu bilgileri organize eder ve okuyucuya anlaşılır bir şekilde aktarır. Ben de bu doğrultuda ihtiyaçlarınıza yönelik izlenme sayınızın artmasına yarayacak içerikleri için sizlere destek olabilirim. Bu süreçte okuyucunun dikkatini çekecek olan farklı farklı konuları onlara birlikte sunabiliriz.

İşbirliklerimiz sonucunda memnun kalmanız benim için en önemli unsur. Uzun soluklu yürütülen işlerden çok daha büyük verim sağlandığını hepimiz biliyoruz. Bu yüzden ilk işimiz benim için asla son işimiz olmamalı. Bu gözle bakıyorum ve iş aldığım insanlara bunu hissetirmeye çalışıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (8)

erbain
12 Mayıs 2019 12:47 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim eline sağlık

webmacaw
8 Mayıs 2019 00:59 tarihinde gönderildi.

Başarılı Çalışma İçin Teşekkürler.

erbain
7 Mayıs 2019 12:07 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim elinize sağlık Selim bey

webmacaw
4 Mayıs 2019 04:53 tarihinde gönderildi.

Değerli Çalışmalarınız İçin Teşekkür Ettim!

webmacaw
29 Nisan 2019 22:04 tarihinde gönderildi.

Detaylı ve Kaliteli Çalışmaların İçin Teşekkür Ederim...

Whatsapp Destek - icerik.net