selim1

İsim
: Selim P.
Kayıt Tarihi
: 25 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

2016 yılından itibaren içerik yazıları yazıyorum. Dünya görüşleri, kitaplar, iktisadi konular, teknoloji ve sağlık alanında içerik üretmeyi seviyorum. Özgün içerik üretirim. Planlı çalışmak benim için çok önemlidir. İş disiplinine sahip biri olduğum için içerikleri zamanında yazıyorum. İyi bir okur olduğumu düşünüyorum. İçerik üretme konusunda kendime güveniyorum. İdeolojiler ve edebiyat üzerine istenildiği kadar içerik üretebilirim.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Özgün içerik üretirim ve zamanında isteklere cevap verebilirim. Yazım kurallarına dikkat ederim. İş disiplini benim için çok önemlidir. Derin bir bilgiye sahip olmadığım konular hakkında araştırmamı tamamladıktan sonra içerik yazmaya özen gösteririm. Bilgim olmayan konular hakkında içerik üretmem ama o konu hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırım. Yazı yazmayı ve içerik üretmeyi sevdiğim için zevk alarak yazarım.

Neden ben?

Yazar arkadaşlardan çok büyük bir farkım olduğunu düşünmüyorum ama disiplinli çalışırım. Belli konularda çok kaliteli içerikler çıkarabileceğime inanıyorum, bu konular ile ilgili içerik istiyorsanız beni tercih edebilirsiniz. Beni tercih edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Kaliteli ve özgün içerik isteyen arkadaşlar ile iyi bir çalışma süreci yaşayacağımıza inanıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.