• Giriş
  • Kayıt Ol

sekizincisanat

İsim
: Pelin P.
Kayıt Tarihi
: 27 Aralık 2020
Son Giriş
: 3 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (9)


Hakkımda

Lisede dil bölümünü okudum. Dil bölümü okuduğum için İngilizce metinler yazabilirim. Makale yazma konusunda deneyimlerim var. Şuan Almanca Öğretmenliği okuyorum. İstediğiniz makale için ana içerikleri, aklınızda varsa anahtar kelimeleri bana söylerseniz sizin için en iyi ve anlaşılır makaleyi yazabilirim. Disipliniyim. Birçok konuda makale yazabilirim. Bunlardan birkaçı resim, edebiyat, spor, çeviri metinleri, yabancı dil, filoloji, gezi yazıları, tarih, coğrafya, dünya kültürleri, insan hakları, hayvan hakları.


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL Almanca Makale Siparişi: 25.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba. İçerik talebinizi mesaj olarak yazarken istediğiniz metnin içeriğini detaylı, eksiksiz ve net bir şekilde yazarak anlatabilirsiniz. Böylelikle size özgün, yanlışsız ve faydalı bir metin gönderebilirim. Daha sonra onları sitenizde sıkıntısıız bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Almanca Öğretmenliği okuyorum. Okuduğum bölüm sebebiyle Almanca dilbilgisine hakimim. Almanca dilbilgisi biraz karışık ve detaylı bir dil olduğu için yazınızı Almanca dilbilgisine hakim olan birisine çevirmesi için vermek yerine, çeviri sitelerinden yaparsanız metniniz bir çok hatalarla dolu olabilir. Bu da sitenizin kalitesini düşürür. Çevrilmesini veya yazılmasını istediğiniz metni bana gönderin, hatasız metni sitenizde yayınlayın. İyi günler, teşekkürler. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (2)

halitmerve
4 Şubat 2021 21:07 tarihinde gönderildi.

hızlı

musatopal
21 Ocak 2021 00:19 tarihinde gönderildi.

.

Whatsapp Destek - icerik.net