• Giriş
  • Kayıt Ol

sekire

İsim
: Şekire
Kayıt Tarihi
: 10 Nisan 2021
Son Giriş
: 8 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba Ben Şekire Yirmi üç yaşında, Tıbbi görüntülüme teknikeriyim. Kelimeler ile haşır neşir olmaya onlar ile cambazlık yapmaya başladım başlayalı ise makale yazarlığı yapmaktayım. Ne bir yere aitim nede bir yerde kendimi bulup orayı memleket ilan edebildim. Sanırım bu özelliğim ile tam bir haymatlosum veya kabaca betimleyecek olursak: ruhum özgürlük denizinden gebe, dünyanın her köşesinde ise yağmur misali embriyosunun tohumunu. İsmim benim kulağıma değdiği günden tutun da bugüne kadar değdiği tüm kulakların ilettiği nöronları ile aynı soruya cevap aramaktadır. ‘Anlamı ne ?’ Arapça kökenli olan aslen Şakire’den gelen ismim Türkiye sınırlarına gelen her kelime gibi payını almış ve asimile olarak Şekire diye dedemin dedelerinden başlayan soy ağacına çoktan kurulmuş. Arapça anlamı ile anacak olursak da şükreden kişi demek yerinde olacaktır. Hikâyem görüldüğü üzere uzun ama kelime haznemi makale siparişlerime saklamaktayım. Görüşmek dileğiyle..


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bünyemizde oluşturduğunuz siparişler en hızlı şekilde ve istediğiniz kalıplar ile oluşturulup tarafınıza teslim edilecektir. Sipariş vermek istediğiniz konuları tarafımıza ileterek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz ardından sizin talep ettiğiniz süre zarfında siparişleriniz tarafınıza sunulacaktır. Aksi halde paranız iade edilecek ve herhangi ücret tarafınızdan talep edilmeyecektir.

 

 

 Siparişleriniz gecikmesi tarafımıza duyulan müşteri güveni ve memnuniyetini azaltabileceğini göz önünde bulundurup satışımızı bu unsurlar çevresinde disiplinli olarak gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti için yeterli bilgi birikimi ve donanıma sahip olmak ile beraber size en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Harika siparişler oluşturmanız için yapmanız gereken sayfa üzerinden yazar olarak bizleri seçip gerekli yönergeleri ve şartlarınızı belirterek  maksimum beş dakika gibi kısa sürede  sipariş oluşturup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net