sedat2

İsim
: Sedat A.
Kayıt Tarihi
: 12 Eylül 2020
Son Giriş
: 20 saat


Hakkımda

Bana verilen işi elimden geldiğince hakkını teslim ederek yapmaya çalışırım. Üniveriste yıllarımdan beri freelance işlerle ilgilenmekteyim. Son 1 senedir özellikle tanıtım yazısı, makale, blog vs. içerikler yazıyorum. Şuan geçimimi aldığım bu işlerle sağlamaktayım. Özellikle yazı yazarak bilgi üretmek benim için çok büyük bir zevk. Hep birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizin isteklerinize göre doğru anahtar kelimeler kullanarak SEO uyumlu makaleler üretebilirim. Sipariş alırken benim için en önemli şey müşterinin memnuyetidir. Bu yüzden açıklama kısımlarını iyi doldurun yani siparişi yazarken ne istediğinizi bilin ne yazmam gerektiğini ne kadar iyi anlarsam bir o kadar sizi memnun edebilirim.

Neden beni seçmelisiniz?

Baştan savma işler yapmam ve belli bir iş disiplinine sahibim. Zamanında teslimatlarımı yaparım. İsteklerinize göre yazıları revize etme hakkını sizlere sunmaktayım. Tam istediğiniz gibi bir içeriği sizler için üreterek sizi memnun bırakabileceğimi düşünüyorum. Yazdığım yazılar okunabilir ve %100 özgün olacaktır. Bu şekilde siteniz diğerlerinin yanında daha öne çıkacaktır. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(2)

canbalica
13 Ekim 2020 19:14 tarihinde gönderildi.

Emeğinize sağlık.

dijievim
22 Kasım 2020 23:17 tarihinde gönderildi.

Mükemmel bir makale teslim aldım. Ellerinize sağlık