• Giriş
  • Kayıt Ol

secretbar

İsim
: Tuğbay M.
Kayıt Tarihi
: 26 Ağustos 2023
Son Giriş
: 3 hafta

Standart Yazar


Hakkımda

Ankara doğumluyum. Öğrenimimi İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamladım. Kariyerimi zincir market sektöründe ilerlettikten sonra danışmanlık hizmeti ile devam ettim. Tekstil sektöründe toptan satış hizmeti veren işimi ekonomik zorluklar sebebiyle kaybettim. Aktif çalışma hayatıma yazarlık yaparak devam ediyorum. "Güneşin Kirpikleri" isimli romanım şu an satışta bulunuyor. Kitabımı okumak isteyenler için aşağıya aktif linki bırakıyorum. https://cinius.shop/product/gunesin-kirpikleri/


Türkçe Makale Siparişi: 25.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kategori açıklaması ihtiyacınız oluşursa talebinizi kısa bir süre içerisinde sonuçlandırabilirim. Tanıtımı yapılacak bir ürün talebi oluşursa ürün hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmam gerekir. Bu konuda gerekli verilerin zamanında tarafıma iletilmesi önem taşır. Sağlık alanında açıklayıcı makaleler için anahtar kelimelerin ne şekilde kullanılacağı konusu açıklayıcı olmalıdır.

Açıklayıcı her talebi cevaplayabilirim. Sadece kendimin değil talep veren kişilerin de vaktinin kıymetli olacağının bilincindeyim. Bu yüzden tereddütlü olduğum bir iş olursa nedenlerini izah ederek geri çevirebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net