seckin_ozcan

İsim
: Seçkin Ö.
Kayıt Tarihi
: 8 Temmuz 2019
Son Giriş
: 5 saat


Hakkımda

Merhaba. Yaklaşık 3 senedir farklı bloglarda sinema, anime, oyun ve kutu oyunları üstüne yazılar yazmaktayım. Daha önce Only A Gamer, Geekyapar sitelerinde yazdım. Figürcünün Seyir Defteri sitesinde editörlük yaptım. Birkaç senedir de Kahramangillerde daha çok dijital oyunlar konularında yazmaktayım. Meslek olarak da Conectys de İçerik Editörlüğü yapıyorum. Yazı yazmak benim büyük bir tutkum. Eğer sizin için uygunsa sizler için de yazmak ve editörlük yapmak istiyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Daha önce bir çok blokta gönüllülük esası ile çalışmıştım. Bu şekilde çalışırken de disiplinimi hiç bozmamaya, yani belirli zaman aralıklarıyla içerik üretmeye çalıştım. Günlük hayatımda da planlı, programlı olmayı seviyorum. Bu nedenle yapamayacağım bir işi alarak ne kendimin ne de işverenimin zamanını çalmak isterim. Aldığım işin sorumluluğunu da alır, (seo gibi) gerekli kriterlere uyarak zamanında bitirmek için planlama yapar ve hareket ederim. 

Yapacağım işi en iyi şekilde yapmaya çalışırım. Yazacağım konu hakkında araştırma yapmak, fikir edindikten sonra (eğer talep ediliyorsa) yorum ve tanıtımını gerçekleştirmek, benim için büyük bir zevktir. Söylediklerimin doğruluğu ile ilgili kendimi kanıtlamam için br şans talep ediyorum. 

Saygılarımla. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(4)

sifirlucifer
30 Eylül 2019 19:12 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık

yavuz_ata
3 Ekim 2019 23:14 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

juanhier
11 Ekim 2019 03:04 tarihinde gönderildi.

Hızlı hizmet +1

turkon
16 Ekim 2019 01:59 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.