sazures

İsim
: S. A.
Kayıt Tarihi
: 4 Temmuz 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Halk Eğitimde Edebiyat öğretmenliği ve pek çok sitede blog ve metin yazarlığı yapan biri olarak kelimelerin gücüne inanıyorum ve onları etkin bir şekilde kullanıyorum. İcerik Editörlüğü ve Yaratıcı Yazarlık eğitimi aldım.Seo uyumlu ve özgün yazılarımla insanların ihtiyacı olan bilgileri net ve sade bir üslupla anlatıyorum. Bunu yaparken de empati duygum benim çok değerli dostum oluyor. Tecrübem ve bilgi birikimim sayesinde siz değerli icerik. net ailesiyle güzel yerlerde olacağımıza inanıyorum. Saygılar.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Halk Eğitim'de Edebiyat öğretmenliği ve pek çok sitede blog ve metin yazarlığı yapan, içerik editörlügü ve yaratıcı yazarlık eğitimi almış biri olarak kelimelerin o büyülü dünyasında yazılarımla yanınızdayım. Kelimeleri sıralarken benim çok değerli dostum "empati" duygum hep benimledir. İnsanların ihtiyacı olan bilgileri net ve sade bir üslupla kaleme alıyorum. Seo uyumlu, özgün içerikler sizi her zaman üst basamaklara çıkarır. Bilgim ve tecrübemle yazılarınız güzel yerlerde olacaktır. 

Sizlerden talebim; ne istediğinizi bana net bir şekilde, tüm ayrıntılarıyla belirtmenizdir. Ben yazılarımı hitap edilecek kitleye göre ayarlıyorum. Alt başlıklar katarak, zengin icerik bilgisiyle tamamlıyorum. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.