• Giriş
  • Kayıt Ol

sayseh

İsim
: Ayşe E.
Kayıt Tarihi
: 17 Temmuz 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Kitap okumayı, film izlemeyi, gezmeyi , sohbeti çok seviyorum çünkü bunları yaparken hayatı tanıyorum..Sorular sormak benim için hobi tabiki cevaplar bulmak da..Özellikle felsefe, psikoloji, sosyoloji, gelecek üzerine içerik üretebilirim zihnim zaten bu alanlarla meşgul..Ayrıca edebiyat özellikle Rus edebiyatı ve canlılar da ilgi alanım İngilizce dilinde çeviri de sağlayabilirim.. Blog içerikleri konusunda çok üretici olacağım.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Dilediğiniz siparişi baştan bana detaylandırırsanız ben de tam istediğiniz gibi bir içeriği üreticiliğimle özgün olarak size teslim ederim.. İçeriğinizi hazırlarken konu bütünlüğünün ve anlamının yanı sıra açık okunmasını sağlayacak taktiklere vâkıfım zira hukuk yüksek lisansı eğitimi almaktayım..

Neden beni tercih edesiniz noktasında şunları belirteyim: Marmara hukuk fakültesinden mezun iş ve çalışma disiplini sahibiyim.

İnönü Üniversitesinde kamu hukuku alanında tezli yüksek lisans  yapmakta olduğumdan okuduğumu anlayıp yazılı ifade edebilme yeteneğine ve ingilizce çeviri kudretine sahibim.

Aldığım avukatlık meslekî nosyonu bana yazım kurallarına uygun okunaklı ve anlamlı dilekçe yazmayı öğretti.Kalemine ve iknâ gücüme güveniyorum. 

Not:Seo uyumlu içerik üretebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net