• Giriş
  • Kayıt Ol

sayarmehmet

İsim
: Mehmet S.
Kayıt Tarihi
: 20 Haziran 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Taşı delen, suyun sürekliliği ve azmidir. Biz de azimle başladığımız içerik yazarlığında, 1,5 yılımızı tamamladık. 3 ve üzeri sitede 'İçerik' ürettik. Birçok insanın gönlüne taht kurduk. Haber sitesinde yazarlık ve editörlük yaptık. Dergilerde öykü, deneme ve şiirler yazdık. Bazen yazdıklarımız karşılığında gönülden kopan ücretler aldık, bazen helali hoş ettik. Ama ne olursa olsun, ücret alalım veya almayalım, yaptığımız işin 'hakkını' vermeye çalıştık. Eğer hakkıyla çalışan bir 'X Şahıs' arıyorsanız, biz buradayız.


Fiyat Tarifesi: 5.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Hakkıyla iş yapmak önemli bir meseledir. Çoğu insan bunun bilincinde olmadığı için önüne gelen her işte, acele yazıp bitireyim düşüncesindedir. Çünkü tek isteği, ücretini hemen almaktır. Fakat 'kim oluyorsanız olun' hakkı koruyun. Sizden memnun kalmayana gerekirse, 'özür dilerim' demeyi bilin. Özür dileyen, erdemli olandır, sevgi doludur, hakka önem verir.

 

Neden Samimiyet?

Samimiyet, sevgi ve hoşgörüdür. Hoş görmeyen bir insanın, samimiyet kurması mümkün değildir. Her şeye profesyonel yakşalmak, paramı alır işimi yaparım, düşüncesini doğurur. Bu nedenle siz, siz olun, kalemi samimi olanlarla çalışın. Gevezelik yapanlarla değil.

Para Her Şeyden Değersizdir

Paranın değerini her şeyin veya birçok şeyin üzerinde görenler, dünyanın 'acemi köleleri' sayılırlar. Çünkü onlar erdemin, bilginin, sevginin ne olduğunu tam bilmezler. Tüm bunları söylerken, kendimi bahsettiklerimden sıyırmıyorum, aksine ben de hepimiz gibi bu yuvarlanmanın ortasında yer alıyorum. 

Unutmayın, nitelikli insanlar azdır, fakat vardır ve var olmak için mücadele ediyorlar. 

Tercih Meselesi

Kimi tercih ettiğinize önem vermenizi isterim. Çünkü burada yer alan her yazar, ekmek telaşı içerisindedir. Sadece bir yazara sürekli içerik yazdırmanız, hüviyetlerine haksızlık olabilir. Elbette, kaliteyi seçin fakat vicdanınıza kulak vermeyi unutmayın. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net