sari_mehmet

İsim
: Mehmet S.
Kayıt Tarihi
: 7 Kasım 2018
Son Giriş
: 3 gün


Hakkımda

2018 Ekim ayının ilk aylarında içerik yazarlığı ile tanıştım. Özgün ve nitelikli içerikler hazırlamaya gayret ediyorum. Hemen her konuda yazabilirim. Web Sitenize uygun içerikler hazırlayabilirim ve kendime güveniyorum. İstediğiniz doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün içerikleriniz hazırlanır. Siparişlerinizi vermeden önce isteklerinizi baştan iletmenizi isterim. Konu bütünlüğü ve alt başlıklarla, içeriklerinizi özenle hazırlanacaktır.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

İstediğiniz doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün içerikleriniz hazırlanır. Siparişlerinizi vermeden önce isteklerinizi baştan iletmenizi isterim. Konu bütünlüğü ve alt başlıklarla, içeriklerinizi özenle hazırlanacaktır.

Beni neden seçesiniz?

İşi disiplinli ve zamanında teslim ederim ve tüm isteklerinize uygun bir içerik yazarı arayışındaysanız birlikte çalışabiliriz.

Makale özellikleri;

-          %100 özgün

-          %100 Seo ya uygun

-          %100 imla kurallarına uygun

-          İstediğiniz özellikleri içerir

-          İstediğiniz her konuda

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Ödev - Tez
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(3)

yavuz_ata
30 Aralık 2018 00:33 tarihinde gönderildi.

kaliteli ve hızlı servis için teşekkürler.

yavuz_ata
1 Ocak 2019 22:49 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

yavuz_ata
1 Ocak 2019 23:17 tarihinde gönderildi.

teşekkürler