sancarbarlaz

İsim
: Orkan S.
Kayıt Tarihi
: 4 Kasım 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Doğuş Üniversitesi Oyunculuk bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Üniversite öncesinde Avcılar Belediye Konservatuarında yaratıcı yazarlık dersleri aldım. Son 5 yıldır, çeşitli hikayeler, makaleler ve tiyatro metinleri yazmaktayım. 2018 yılında Tiyatro Karyola ve Tiyatro Festival ekiplerine çeşitli skeçler yazdım ve sahnelendi. Yine 2020 yılında Tiyatro Butafor adlı ekibe ''Ayaklarımı Kaybedersem Dururum'' adlı tiyatro metnini sahnelenmesi için yazdım. Okuldan mezun olduktan sonra da yazarlığımı geliştirip bu mesleği sürdürmek istiyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

istediğiniz konular hakkında seo uyumlu ve tamamen özgün, kopya edilmemiş içerikler üretmekteyim. Yazı dilini ve içeriğin başlık, alt başlık, paragraf bölme gibi konularını isteğiniz doğrultusunda basit ve anlaşılır bir şekilde yapmaktayım. Öncesinde de sürekli bu işi yaparak öğrencilik hayatımı devam ettirdiğim için oldukça tecrübeliyim. Sizlerden beklediğin, istediğiniz işle ilgili arzu ettiğiniz her detayı benimle paylaşmanız. Yıllardır çalıştığım işlerden ötürü edindiğim iş disiplini sayesinden, işleriniz tam zamanında size sunulacaktır. Eğer beni tercih ederseniz, tamemen özgün, anlaşılır, kaliteli ve zamanında elinize ulaşmış işlere sahip olacaksınız.

Yazarlıkla ilgili aldığım eğitimler ve yazalık dışında okuldan, akabinde okul dışında kendi imkanlarımla edindiğim bilgiler sayesinde birçok konuda bilgilerime güveniyorum. Yine de her yazıya başlamadan önce mutlaka geniş çaplı bir araştırma içine girerek basit ve anlaşılabilir bir dilde ürünler ortaya çıkarıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.