samet06

İsim
: Boylu06
Kayıt Tarihi
: 20 Şubat 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Hacettepe Üniversitesi öğrencisiyim. Çocukluğumdan beri yazmaya hevesim olduğu için ve öğrenci şartlarımdan dolayı bu işi yapıyorum. Memnuniyetiniz esastır. Önemli olan karşılıklı olarak işimizin yürütülmesidir. Kitap okumaya ve yazmaya olan ilgim, beni bu işe yönlendirdi. Aldığım işleri hakkıyla yerine getirmek ve sizlere kaliteli hizmet sunmak için çabalayacağımdan emin olabilirsiniz. Seo uyumuna ve anahtar kelimelere oldukça özen gösteriyorum. Özgün kelime kullanımına dikkat ediyorum. Teşekkürler.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talep ettiğiniz konu hakkında seo uyumlu, özgün makale yazabilirim. İstediğiniz konu hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz. Makale yazmayı sevdiğim için ve size yardımcı olabilmek için buradayım. Makalelerimden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Önemli olan her zaman müşteri memnuniyetidir. İşi teslim ederken tarafıma tekrar dönüş yapılacağını bilerek yazıyorum ve dikkat ediyorum.

   Makalelerimi yazarken anahtar kelime kullanımına özellikle dikkat etmekteyim. Asla baştan savma iş yapmıyorum. Dikkatli ve temiz çalışarak memnuniyetinizi önemsiyorum. Seo uyumuna ve özgünlüğe ciddi önem vermekteyim. Karşılıklı olarak memnun olmak tarafımca çok önem verilen ve hassas davranılan bir konudur.

    Karşılıklı olarak anlaşmamız halinde en iyi şekilde işimi teslim edeceğimden emin olabilirsiniz. Teşekkürler.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.