• Giriş
  • Kayıt Ol

salproton

İsim
: Ceyda Ş.
Kayıt Tarihi
: 11 Mayıs 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim ve aynı zamanda yazarlık yapmaktayım. Bu platform da amaçlar doğrultusunda hem hizmet etmeyi hem de insanlara yardımcı olmak için buradayım. Kendimi geliştirmek için eğitimlere katılıyor ve her çeşit kitap okuyarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Umarım bilgilerim ve yazılarım sizi memnun eder. Yazdığım yazılar: Parapsikoloji, psikoloji, din, felsefe, çocuk gelişimi, romantik ilişkiler üzerine vb. iç başlıklar halinde yazılar yazılmaktadır. Gelişmeniz her açıdan zengin olsun. Esenle kalın.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Olduğunuz insandan daha fazlası olduğunuzu söylesem ne düşünürdünüz?

Nasıl mı olur size söyleyeyim “DNA’nız” kalıtımsal olan her bilgiyi bu zamana kadar taşıyan en önemli faktör sizin siz olma, eski nesillere oranla daha açık olmanızın tek sebebi bu çünkü sizi bu zamana kadar oluşturacak olan atalarınızın birleşimi sizin doğum anınıza kadar edindikleri deneyimler, bilgiler, yetenekler ve hatta neden olduğunu bilmediğiniz saçma korkuların eserinde bulunan travmalara kadar size aktarılır.

Baş etmekte güçlü olduğunu anlar atalarınızın edindiği deneyimler sayesinde gerçekleşir ve siz bunu geliştirip doğacak ya da doğan çocuğunuza daha iyi bir versiyon olarak aktarırsınız. İyi yanları kadar kötü yanları da vardır. Sizin bilmediğiniz ama bedeninizin bildiği bu travmalar nasıl düzeltilebilir?

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net