• Giriş
  • Kayıt Ol

salgul76

İsim
: Salih A.
Kayıt Tarihi
: 24 Nisan 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

Daha önce editör olarak 1999 yılında PC World dergisinde başlamış olduğum içerik üretme ve editörlük serüvenime halihazırda hobby olarak devam etmekteyim. Bilim, sanat, teknoloji, gıda alanında içerikler hazırlamak ve yeni konularda da araştırmalar yapmaktan büyük keyif almaktayım. Umarım icerik.net üyeleriyle uzun soluklu ve keyifli paylaşımlarda bulunabiliriz. Bir çok farklı sektörde ve farklı pozisyonlarda kazanmış olduğum tecrübe ve bilgi birikimini oluşturmuş olduğum içeriklere aktarıyor olmak, yapmış olduğum işlere daha bir anlam kazandırmaktadır.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün içerikler üretirim. Bu sayede SEO uyumlu içeriklere sahip olur ve daha geniş müşteri kitlesine hitap edebilirsiniz. Hedefim tek seferlik değil devamlı birlikte çalışabileceğim ortaklıklar kurmaktır. Tarafımdan alınan hizmetlerden memnun kalınması en büyük önceliğimdir. Özgün ve herkes tarafından okunabilir içeriklere sahip olmanın size sağlayacağı faydalara değinmek gerekirse;

-Sitenizin SEO olarak güçlü olmasını sağlar,

-Arama motorlarında kolay bulunabilirlik ve üst sıralarda çıkmak gibi faydaları olacağından, yeni ziyaretçiler kazanmanız kolaylaşır.

-Bağlı okuyucu ve takipçi kitlesine sahip olursunuz.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net