said_halid

İsim
: Said H.
Kayıt Tarihi
: 18 Şubat 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Genç yaştan beri hobi olarak uğraştığım hikaye anlatıcılığına kariyer olarak devam etmeye karar verdim. Yazmış olduğum üç roman, onlarca hikaye, bir uzun metraj filim, birçok kısa filim senaryosu, çizgi roman senaryoları ve benzeri bir çok üretim içinde oldum. Ayrıca bol kitap okurum ve makale benzeri metin yazarlığı konusunda da tecrübeliyim. Hemen her alanda yazı yazabilirim. Kendi bilgi ve tecrübem içinde olsa dahi İngilizcem çok kuvvetli olduğu için çok iyi araştırma yaparak özgün içerik oluşturabilirim. İngilizceden Türkçeye çeviri yapabilirim.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Öncelikle hikaye, roman, senaryo ve benzeri içerikler yazabilirim.

Yaratıcı yönümün çok kuvvetli olduğunu düşünüyorum. Ve hızlı bir üretim içinde olabilirim.

Ayrıca makale benzeri metin yazarlığı konusunda da tecrübeliyim.

Eğer hikaye ve benzeri bir metin yazmamı istiyorsanız çok detaylı konuşmamız gerekecektir. Sadece ‘ya şöyle bir roman olsun’ değil, bana tam olarak ne istediğinizi anlatmalısınız. Hatta bir olay akışı ve benzeri birşeyler karalamışsanız bunu geliştirebilirim ve hemen her türlü fikri ve olayı hikayeleştirebilirim (çizgi filim, video oyunu senaryosu, dizi, kısa filim, uzun metraj filim, hikaye, kısa roman, roman, aklınıza gelebilecek her türlü şekilde fakat oyun – piyes tiyatro, yazmıyorum.

Makale ve benzeri metin yazarlığı için ise ihtiyacınız olan içeriğin detaylı olarak açıklamanız halinde (konu, materyal, uzunluk, kullanım alanı) yardımcı olmaya çalışacağım. Hemen her alanda yazı yazabilirim. Kendi bilgi ve tecrübem içinde olmasa da İngilizcem çok kuvvetli olduğu için çok iyi araştırma yaparak özgün içerik oluşturabilirim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.