• Giriş
  • Kayıt Ol

sahbaz

İsim
: Veysel Ş.
Kayıt Tarihi
: 17 Ağustos 2019
Son Giriş
: 7 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Klişe sözlerle ilgi çekmek taraftarı değilim söylemem gereken şey Yazılarımın ; sadece geçmiş birikimlerimden yararlanarak değil konuyla ilgili araştırma yaparak ve alıcılarımın sitesini kontrol ederek onların yazı özelliklerine kadar dikkat ederek özgün ve zengin içerikler temin etmenizi sağlayacağıdır. Zaman süresi konusunda gerekli özeni gösterip istenilen zamanda içerik teslim edilecektir. Emek verdiğim her iş üzerine özen gösteririm. Her alıcı faydalı metinler talep eder, istenilen kaliteyi sağlamak için burdayım. hazırlayacağım her makale benim için bir değer taşır. her konu hakkında bilgi toplayarak özgün makale hazırlayabilirim çünkü araştırmayı ve klavye kullanmayı seviyorum. Sayfanız değer kazansın...


Türkçe Makale Siparişi: 50.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

    Sitenize özgün içerikler yüklemek sürekli güncel paylaşımlar yaparak okuyucu kitlenizi arttırmak ve zamanında yeterli içeriğe sahip olmanıza yardımcı olacak iş disiplini ve özgün içeriklerinizi oluşturmaya yardımcı olacağım.

     İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 


Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar. 
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz. 
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net