• Giriş
  • Kayıt Ol

safak_saracoglu

İsim
: Şafak S.
Kayıt Tarihi
: 14 Şubat 2018
Son Giriş
: 5 yıl


Hakkımda

Merhaba ben Şafak Saraçoğlu 1986 İstanbul doğumluyum. Aslen Giresun'luyum. 2009 yılından bu yana profesyonel olarak web tasarım, web yazılım, seo ve grafik tasarım hizmetleri vermekteyim. Web tasarım ve Grafik tasarım üzerine ismek ve halk eğitim merkezi kurslarını başarıyla bitirerek sertifika almaya hak kazandım. Ayrıca Google dijital atölye "Online Pazarlama Temel Eğitimi" kurslarını tamamlayarak sertifikamı aldım. Eğitime ve kişisel gelişime verdiğim önemden dolayı birçok kurs bitirdim ve ihtiyaç duyduğum eğitimleri alamaya devam ediyorum. Başta mesleğimle ilgili olmak üzere tüm yenilikleri takip edip, bana ve mesleğime faydası olanları mutlaka öğrenmeye çalışıyorum. Genelde pes etmeyen bir yapıya sahip olduğum için yaptığım işin mutlaka sonunu getiririm. Ömür boyu öğrenmenin devam etmesi gerektiğine inanan birisi olarak devamlı bir şeyler öğreniyorum ve çok iyi bildiğim konuları sosyal ağ ve video kanalları sayesinde diğer insanlara öğretmeye gayret ediyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"safak_saracoglu" Örnek İçerikleri

  • Web Sitesi Açmak Istiyorum

Hizmet Açıklaması

Firmaların genelde talep ettiği makale seo uyumlu, özgün ve kolay okunabilir olmasıdır. Bu doğrultuda sizler için bu şartları taşıyan kaliteli makaleler oluşturabilirim. Makale siparişi verirken dikkat etmeniz gereken tek kural makalenin web işleri için olmasıdır. Ayrıca belirlediğiniz anahtar kelimelere uygun seo uyumlu makaleler hazırlayabilirim.

Neden ben?

Web tasarım , web yazılım , grafik tasarım ve seo üzerine olan tecrübem sebebiyle sizler için üreteceğim içerikler arama motorlarını hedeflerken , kullanıcıların kolayca okuyabileceği ve severek takip edebileceği içerikler halini alır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net