• Giriş
  • Kayıt Ol

safak6

İsim
: Şafak Y.
Kayıt Tarihi
: 12 Haziran 2022
Son Giriş
: 5 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

Ben Şafak Yaşlak, profesyonel bir editör olarak her türlü makale yazabilecek beceriye sahip bir yazarım. Blog gönderileri ve ürün teknik incelemeleri gibi çeşitli yazı türlerinde uzmanım. Kendimi sürekli geliştirmeye ve okuyucularımın beklentilerine uygun yazılar hazırlamaya özen gösteriyorum. Teknolojiye olan ilgim ve gelecekteki mesleğimin bir sebebi olan yüksek araştırma becerisini kullanarak; makale , ders içeriği, araştırma yazısı ve tez gibi konularda içerikler üretiyorum. Okulumuzda yürütülen "İnsansız Denizaltı Otonom Sistemleri" projesinde yazılımcı ve araştırma görevlisi olarak rol almaktayım. Bu sebeple yazılım, kodlama ve teknoloji alanlarında iyi içerikler ve araştırmalar gerçekleştirebiliri Başarılı bir yazar olmanın yanı sıra kendimi iyi bir dinleyici olarak da görüyorum. Okuyucularımın ihtiyaçlarını anlamaya ve onlara en iyi hizmeti verebilmek için yazılarımı onların isteklerine göre şekillendirmeye çalışıyorum. Aynı şekilde gelecekte de hedefim okuyucularıma değer katmak. İşlerimden memnun kalmanız dahilinde puanlama yapabilir, eksiklerimi mesaj yoluyla iletirseniz çok sevinirim.


Türkçe Makale Siparişi: 8.50 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"safak6" Örnek İçerikleri

  • Kozmetik Şablonlu Örnek İçerik Yazısı

Hizmet Açıklaması

Ben Şafak Yaşlak, profesyonel bir editör olarak her türlü makale yazabilecek beceriye sahip bir yazarım. Blog gönderileri ve ürün teknik incelemeleri gibi çeşitli yazı türlerinde uzmanım. Kendimi sürekli geliştirmeye ve okuyucularımın beklentilerine uygun yazılar hazırlamaya özen gösteriyorum.

 

Teknolojiye olan ilgim ve gelecekteki mesleğimin bir sebebi olan yüksek araştırma becerisini kullanarak; makale , ders içeriği, araştırma yazısı ve tez gibi konularda içerikler üretiyorum. Okulumuzda yürütülen "İnsansız Denizaltı Otonom Sistemleri" projesinde yazılımcı ve araştırma görevlisi olarak rol almaktayım. Bu sebeple yazılım, kodlama ve teknoloji alanlarında iyi içerikler ve araştırmalar gerçekleştirebiliri

 

Başarılı bir yazar olmanın yanı sıra kendimi iyi bir dinleyici olarak da görüyorum. Okuyucularımın ihtiyaçlarını anlamaya ve onlara en iyi hizmeti verebilmek için yazılarımı onların isteklerine göre şekillendirmeye çalışıyorum. Aynı şekilde gelecekte de hedefim okuyucularıma değer katmak.

 

İşlerimden memnun kalmanız dahilinde puanlama yapabilir, eksiklerimi mesaj yoluyla iletirseniz çok sevinirim.m.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net