sadevenet

İsim
: H. G.
Kayıt Tarihi
: 4 Ağustos 2019
Son Giriş
: 4 ay


Hakkımda

1990 Ocak, İstanbul doğumluyum. Profesyonel olarak çocuk kitapları yazarıyım. İçerik yazarlığı alanında yıllardır aktifim. Hem kısa hem de uzun süreli birçok deneyimim var. Revizeler hakkında son derece makul bir tutuma sahibim. Yaptığım işe saygı duyuyorum. Kısa, orta vadeli ve uzun süreli çalışmalara açığım. Profesyonel, sizi zor durumda bırakmayacak bir çalışma arkadaşı arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 9.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Profesyonel olarak yazarlık yapıyorum. Esas mesleğim bu olduğu için içeriklerinizi tamamen özgün bir dilde, okuyucunun beynine ve ruhuna hitap edecek nitelikte ürettiğimi göreceksiniz. Yazmayı, okumayı seven, hissederek, anlayarak ve analiz ederek üreten bir kalemin, kulak dolgunluğuyla, ezbere yazan bir kalemden çok farklı olduğuna inanıyorum. Tarafınıza yazacağım içeriklerin, benzerlerinden ayrışıp, öne geçeceğini beraber görmemizi gönülden diliyorum.

Sizin için blog, makale, sosyal medya post içerikleri yazabilirim. Kararlaştırılmış gün ve saatte içerikleriniz eksiksiz olarak tarafınıza teslim edilecektir. Aksi halde sizden hiçbir ücret talebim olmayacak, ücretiniz tarafımdan iade edilecektir. Fark yaratan içeriklere sahip olmak istiyorsanız lütfen iletişime geçelim. Kendine özgü insanlarla, kendine özgü işlerde görüşmek dileğiyle.

PS. Sipariş vermeden önce mesaj yazmanızı rica ederim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

yahyaa
18 Nisan 2021 22:44 tarihinde gönderildi.

Hızlı cevap, özgün içerik. Teşekkürler.