rusencekim

İsim
: Ruşen Ç.
Kayıt Tarihi
: 24 Ekim 2018
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

Arkadaşım ile kurduğumuz Web sitesi olan Dedikodu-kazan.com sitesi üzerinden yaptığım magazin haberleri ve bir çok alanda yazdığım yazılar sayesinde bu alanda kendimi iyi hissettiğimi ve keyif aldığımı fark ettim .Kendimi iyi hissederken aynı zamanda bu alanda iyi olduğumuda anladım. İçerik.net üzerinden siz değerli üyeler ile keyifli işler yapacağımızı düşünüyorum. Şimdiden yapacağımız işler için teşekkürleri iletirim.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizlerden tarafıma iletilen siparişleri, özgün bir içerikle ve alt başlıklar halinde sizlerin istediği şekilde yazılar üretebilirim. Belirtiğiniz zamanda ve istediğiniz konuyu ne biçimde istediğinizi bana açık bir şekilde verirseniz seo uyumlu bir yazıyı sizlerin önüne sunacağım. Felsefe bölümü okumamdan dolayı birçok alanda makale yazma olnağım oldu. 

Kazanmış olduğunuz takipçileri sabit tutmak adına her çalışmayı yapacağım konusunda kendime güveniyorum. Kendi sitemde yazmış olduğum haberlerden dolayı, sizlerinde isteyeceğiniz haberleri tecrübem ile iyi yazacağıma eminim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.