• Giriş
  • Kayıt Ol

rukiyebilgi

İsim
: Rukiye B.
Kayıt Tarihi
: 10 Haziran 2019
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Yaklaşık 6 yıldır makale yazım işleri ile ilgilenmekteyim. Hem İngilizce hem de Türkçe olarak makale yazabilirim. Aynı zamanda oldukça fazla olan referanslarım sayesinde, gerçek ve özgün bir makale yazabilir ve birçok kullanıcıya makalelerim sayesinde ulaşabilirsiniz. SEO uyumlu, kaliteli ve özgün bir dille yazılmasının yanı sıra samimi veya resmi bir dile göre de makaleler ayarlanarak en kısa sürede sizlere teslim edilecektir. Bilgi kalitesi her zaman hizmetinizdedir.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yaklaşık 6 yıldır makale yazım işleri ile ilgilenmekteyim. Hem İngilizce hem de Türkçe olarak makale yazabilirim. Aynı zamanda oldukça fazla olan referanslarım sayesinde, gerçek ve özgün bir makale yazabilir ve birçok kullanıcıya makalelerim sayesinde ulaşabilirsiniz.

SEO uyumlu, kaliteli ve özgün bir dille yazılmasının yanı sıra samimi veya resmi bir dile göre de makaleler ayarlanarak en kısa sürede sizlere teslim edilecektir.

Bilgi kalitesi her zaman hizmetinizdedir.

Söz verilen tarihte teslim olan kaliteli makalelerinizin gerekli bilgilerini, içerisinde geçecek kelimeleri benimle paylaşarak, makale yazımı konusunda bilgi almamı sağlayabilirsiniz. Gerekli olan tüm bilgilerden sonra söz verilen süre içerisinde makaleniz teslim olup sizlerin kontrolünden geçerek, onaylanır.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (2)

icerik.net
3 Mart 2020 07:24 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

brknlpr
3 Eylül 2019 12:02 tarihinde gönderildi.

tesekkurler

Whatsapp Destek - icerik.net